Restauracja

Restauracja Polska to zupełnie nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, w którym każdy poczuje się rozpieszczony zarówno smakiem , formą , jak i nieco inną interpretacją potraw, które znamy. Opracowana przez nas karta menu to nie tylko kulinarna opowieść pobudzająca wyobraźnię, ale także zapowiedź wielowymiarowych doświadczeń smakowych, którymi pragniemy Państwa obdarzyć.

Zapach kuchni w rodzinnym domu, babcine słoiczki na spiżarnianych półkach, wiejska zagroda czy widok rybaka powracającego z porannego połowu – to zaledwie namiastka inspiracji towarzyszących nam podczas przygotowywania dla Państwa autorskiego menu.

W naszej kuchni używamy najwyższej jakości polskich produktów, bacząc na ich naturalne pochodzenie i staranne dobranie do każdej z wykreowanych potraw. Nie możemy nie wspomnieć o naszej wędzarni, w której sami wędzimy świeże wędliny oraz ryby z polskich jezior. Państwa uwadze polecamy również świeże, pachnące pieczywo własnego wypieku. Tylko u nas można delektować się polskimi trunkami jak nalewki i miody pitne, które wytwarzane są według starych receptur. Aby dopełnić bogactwo walorów smakowych proponujemy Państwu bogaty wybór specjalnie wyselekcjonowanych win, w tym również z Polski.

Restauracja Polska to nie tylko unikalne smaki i aromaty, ale również wyjątkowa atmosfera, którą tworzą wnętrza oraz obsługa.

Zapraszamy do wspólnej kulinarnej podróży pełnej polskich smaków, aromatów i wspomnień.

Pobierz pełną ofertę

Powrót